šroubové kompresory

Šroubové kompresory jsou navrženy pro trvalé zatížení dodávek kvalitního tlakového vzduchu pro náročnější odvětví průmyslu. Používají se ve větších autoservisech a autolokovnách, strojírenství, chemickém průmyslu, papírenském a dřevozpracujícím či v potřavinářství a to včetně vinařství a pivovarnictví. Šroubové vzduchové kompresory se vyznačují vysokým výkonem a úsporným provozem (učinností) a to při malých zástavbových prostorech. Kompresory se nabízejí jako základní jednoduché stroje (řada BRIO), ale jasným trendem je snižování energetické náročnosti a tím i vývoj počítačově řízeným jednotek, které i v menších provozech dokáží ročně ušetřit stovky tisíc korun (řada BRIO INDUSTRY) . Vrcholem tohoto technického vývoje jsou šroubové kompresory s frekvenčním měničem (řada MODULO), které odstraňují největší nevýhodu šroubovic a to potřebu neustáleho chodu i při nadbytku tlakového vzduchu v síti tím, že regulují příkon resp. rychlost jednotky a tím snižují provozní náklady o další desítky procent, kdy z našich statistik vychází, že max. potřeba výkonu je vyžadována v 65 - 75 % času.

Šroubový kompresor_šroubový blok


Srdcem kompresoru je šroubový blok s pohonnou hlavní šroubovicí a poháněnou vedlejší šroubovicí. Technologickým zvládnutím výroby těchto jedinečných komponentů se mezi výrobci kompresorů odlišují "hobby" výrobci od profesionálních průmyslových výrobků. Po našich dlouholetých zkušenostech s mnoha dodavateli se nám nejvíce osvědčili výrobky světoznáme italské značky Balma, která je již mnoho let součástí švédského koncernu Atlas Copco, největším producentem turbokompresorů pro elektrárny a chemičky. Tyto cenné zkušenosti z nejnáročnějších průmyslových odvětví přenáší do všech technologií koncernu kde Balma je specialistou právě na šroubové kompresory a proto na ně poskytuje bezkonkurenční 3 letou záruku!

Balma_Atlas _logo

 

 Šroubové kompresory Balma

Řada BRIO

Šroubové kompresory BALMA řady BRIO představují kompaktní technologické řešení se snadnou instalací a údržbou s velmi tichým chodmem a uživatelsky nenáročnou obsluhou. Tyto malé šroubové kompresory se nabízejí jako samostatné na základovém rámu, namontovány se vzdušníkem se sušičkou vzduchu či bez ní. Výkonové parametry jsou od 3 hp do 7,5 hp s případným vzdušníkem 200 l nebo 270 l

Řada BRIO INDUSTRY

Pro modelový rok 2018 vylepšená nosná řada vzduchových šroubových kompresorů přináši do standardní řady BRIO vyšší výkony, robustnější konstrukci při zachování velmi malého zástavbového prostoru 1 - 1,4 m2, sníženou akustickou hladinu až na 64 db a zejména mikropocerem řízenou ovládací jednotku INFOLOGIC, která do této základní řady šroubových kompresorů přináší funkce a pohodlí obsluhy z mnohem větších a dražších velkoprůmyslových strojů. Na jednodce vše jednoduše nastavíte či zjistíte potřebné údaje, které za Vás neustále sbírá a vyhodnocuje.

Řada MODULO

Zesílená odolná kontrukce pro nejvyšší možnou spolehlivost s počitačově řídíci jednotkou ES 3000 optimalizujíí chod a zejména frekvenční měnič umožnující regulaci příkonu elektrického motoru a tím i snižování zátěže kompresoru pokud není technologicky potřebný stlačený vzduch. Tím snižuje energeticko náročnost provozu resp. snižuje náklady na energie až o desítky procent ročně.

 

šroubové vzduchové kompresory BALMA

 

POPTÁVEJTE NA  info@industrien.cz , NABÍDKU POŠLEME OBRATEM!

 

 

 

Italský výrobce BALMA srl je nejstarším italským výrobcem vzduchových pístových kompresorů s tradicí od roku 1950, kdy firma stála u zrodu velkého průmyslového rozmachu Evropy. Za tutu dlouho dobu se stala výrobcem těch nejkvalitnějších kompresorů s výsadním postavením jak na domácím italském trhu, tak na trzích západní Evropy, zejména pak Německu, Nizozemí, Belgie, Dánska, Španělska, Portugalska, Švédska, Norska a Finska, kde patří do největšího koncernu kompresorové techniky na světě vedeného švédskou špičkou oboru Atlas Copco.

Vzduchovy italsky kompresor Balma 1950 
Výrobní rozsah spolčenosti BALMA zahrnuje jak širokou škálu malých  mobilních modelů , tak veklých pístových průmyslových kompresorů , odlučněných kompresorů, benzínových a naftových kompresorů a kompresorů šroubových, jejichž technologicko - výrobní zvládnutím se může v Evropě pochlubit pouze hrstka těch nejvyspělejších výrobců z oboru.
Díky dlouholeté tradici a maximální snaze o dasežení té nejvyšší kvality ,jak při výběru samotných dodavatelů materiálu, tak při samotné sofistikované výrobě, je možné na výrobky BALMA ytovat plnou 5 letou záruku, kterou se tyto stroje liší od konkurence. Vvěříme v čistou kvalitu,  pracovní stroj musí pracovat, jinak nevydělává ani jeho majitel

balma_MAXI_group_hero copia_male

 

Záznamy nebyly nalezeny...