Balma

logo_Balma_bile_pozadi_vodorovne_v1_transparent_PNG_male

Italský výrobce BALMA srl je nejstarším italským výrobcem pístových kompresorů s tradicí od roku 1950, kdy firma stála u zrodu velkého průmyslového rozmachu Evropy. Za tutu dlouho dobu se stala výrobcem těch nejkvalitnějších kompresorů s výsadním postavením jak na domácím italském trhu, tak na trzích západní Evropy, zejména pak Německu, Nizozemí, Belgie, Dánska, Španělska, Portugalska, Švédska, Norska a Finska, kde patří k největším dodavatelům kompresorové techniky na trhu.

Výrobní rozsah BALMA kompresory zahrnuje jak širokou škálu malých  modelů, tak veklých pístových průmyslových kompresorů a kompresorů šroubových, jejichž technologicko - výrobní zvládnutím se může v Evropě pochlubit pouze hrstka těch největších výrobců z oboru.

Díky dlouholeté tradici a maximální snaze o dasežení té nejvyšší kvality ,jak při výběru samotných dodavatelů materiálu, tak při samotné sofistikované výrobě, je možné na výrobky BALMA ytovat plnou 5 letou záruku, kterou se tyto stroje liší od konkurence. Vvěříme v čistou kvalitu,  pracovní stroj musí pracovat, jinak nevydělává ani jeho majitel.

zaruka-5-let